Nowoczesne strony internetowe WordPress.

Wygodne w samodzielnym zarządzaniu,
zoptymalizowane i dostosowane do wszystkich urządzeń.

BEHOLD - Nowoczesne strony internetowe WordPress

Dlaczego warto?

Behold - strony www i grafika użytkowa

Strony www dla firm

Strony internetowe WordPress to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą pokazać się jako profesjonaliści. Są to strony www bardziej rozbudowane niż zwykła wizytówka www. Zawierają więcej informacji i podstron, a oprócz podstawowych informacji o firmie, jej profilu działania czy informacji kontaktowych, szczegółowo opisują oferowane produkty czy usługi. Mogą zwierać także informacje o zespole firmy, opinie klientów a także dodatkowo firmowy blog. A jeżeli to konieczne, mogą zawierać też bardziej rozbudowane funkcje, jak np. systemy rezerwacji, kalendarze wydarzeń czy różne wersje językowe.

Strony www typu wizytówka

Strony internetowe WordPress mogą być też idealną wizytówką dla mikro firm, które nie posiadają dużej konkurencji, działają lokalnie, oraz nie planują prowadzenia większej promocji w internecie. Na stronie typu wizytówka umieszczone są zazwyczaj tylko najważniejsze informacje o działaniu firmy, jej krótki opis, dane teleadresowe, ewentualnie mała galeria czy cennik. Nie zawiera z reguły podstron, bloga i innych elementów, takich jakie posiadają strony www dla firm.

BEHOLD - Nowoczesne strony www typu wizytówka
Behold - strony www i grafika użytkowa

Strony landing page / one-page

Strony internetowe landing page, czyli „strony lądowania”, to pojedyncze strony www, tzw. one-page. Są zazwyczaj rozwinięciem kampanii promocyjnych i reklam. Ich zadaniem jest przekonać użytkownika do podjęcia konkretnej akcji na stronie, np. zakupu produktu lub usługi, wzięcia udziału w konkursie, pobrania ebooka, pozyskania tzw. leadów, czyli np. adresów e-mail celem dopisania go do listy mailingowej.

Zobacz przykładowe realizacje

BEHOLD - Boss Limuzyny

Boss Limuzyny

bosslimuzyny.pl

Wynajem luksusowych limuzyn na specjalne okazje, takie jak ślub, urodziny, studniówki i inne.

Strona nowoczesna, idealnie nawiązująca do branży, stworzona z należytą starannością i dbałością. Polecam 🙂

Artur Witczak
BEHOLD strony www - RTG Piotr Stodolny

RTG Szczecin

rtg.szczecin.pl

Nowoczesne gabinety RTG stomatologicznego w Szczecinie.

Profesjonalnie wykonanie strona internetowa, nowoczesna, szybka i przejrzysta. Efekt dokładnie taki, jaki chcieliśmy osiągnąć 🙂

Rafał Stodolny
strony internetowe wordpress collegium krav maga

Collegium Krav Maga

collegiumkm.pl

Collegium Krav Maga to szkoła samoobrony Krav Maga o zasięgu ogólnopolskim z siedzibą w Łodzi.

Strona wykonana bardzo starannie, jest szybka i zoptymalizowana pod pozycjonowanie. Polecam współpracę, bo efekty są świetne 🙂

Michał Góralczyk
BEHOLD strony www - Inspirujące Szkoły

Inspirujące Szkoły Cortland

inspirujaceszkoly.pl

Strona zrzeszająca szkoły podstawowe, licea oraz uczelnie wyższe, wspierane przez firmę Cortland w sektorze edukacji; dostarczająca sprzęt Apple do nauki, a także szkolenia dla nauczycieli.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda proces pracy nad stroną?

Brief

Ustalamy Twoje potrzeby, spisujemy założenia i funkcjonalności strony.

Projekt

Tworzymy makiety UX i UI strony głównej, aby zaplanować informacje na Twojej stronie i zobaczyć, jak będzie wyglądać.

Treści

Wypełniamy stronę docelowymi treściami, tj. tekstami i zdjęciami, które dostajemy od Ciebie lub tworzymy je na Twoje zlecenie.

Wdrożenie

Umieszczamy stronę pod docelową domeną, optymalizujemy, zabezpieczamy i uruchamiamy na dobre.

BEHOLD - proces pracy nad stroną

Co wyróżnia strony internetowe WordPress tworzone w Behold?

Są zoptymalizowane wg. wskaźników Core Web Vitals.

Core Web Vitals to wskaźniki szybkości strony, które zapewniają odpowiednie wrażenia użytkownika. Są jednym z elementów rankujących stronę internetową w wyszukiwarce.

Są zaprojektowane wg. współczesnych standardów.

Dbamy o prawidłowe doświadczenia użytkowników stron które tworzymy, projektując je wg. nowoczesnych rozwiązań UX i UI.

Możesz edytować je samodzielnie.

Dzięki elastycznemu systemowi WordPress, swoją stronę internetową możesz edytować samodzielnie – zmieniać teksty, dodawać grafikę czy tworzyć nowe podstrony.

Szerokie możliwości.

Dzięki dodatkowym rozszerzeniom (pluginom) strony internetowe WordPress mogą być uzupełnione o takie funkcje, jak np. sklep internetowy, systemy rezerwacji, wersje językowe i inne.

Jakie funkcje mogą mieć strony internetowe WordPress?

WordPress to obecnie najpopularniejszy system CMS. Stanowi 43% wszystkich stron w internecie (źródło: https://pl.wordpress.org/) o różnych profesjach. Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy, strony internetowe WordPress mogą służyć wielu celom marketingowym. WordPress bez problemu sprawdzi się zarówno jako blog osobisty czy lifestylowy, firmowa strona lub wizytówka, a nawet sklep internetowy. Zobacz, jakie najpopularniejsze funkcje mogą mieć Twoja nowa strona internetowa:

 • Galeria zdjęć
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa lokalizacyjna
 • Wersja na telefon, tablet i telefon
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Blog / artykuły
 • Opinie klientów
 • Prezentacja zespołu
 • Prezentacja oferty
 • Cennik

Zaawansowane funkcje na specjalne potrzeby

Oczywiście, jeżeli Twoje potrzeby są bardziej wyspecjalizowane, Twoja strona internetowa może zostać rozbudowana o naprawdę zaawansowane funkcje – od systemów rezerwacji, kalendarze wydarzeń, przez kalkulatory i przeliczniki, dodatkowe wersje językowe, na sklepie internetowym kończąc. Wszystko to zależy od Twoich potrzeb i celu Twojej witryny. Zobacz, jakie zaawansowane możliwości mogą mieć strony internetowe WordPress:

 • Rozbudowana galeria zdjęć
 • Zaawansowane formularze i kalkulatory
 • Rozbudowane mapy Google
 • Systemy rezerwacji
 • Rozbudowane wyszukiwanie
 • Wersje językowe
 • Kalendarze wydarzeń
 • Moduł sklepu internetowego

Zadbaj o treści

Nie ma strony internetowej bez treści, tekstów, zdjęć i grafiki. To właśnie one sprawiają, że użytkownik znajdzie na Twojej stronie interesujące go materiały a Twoja strona będzie pozycjonować się w internecie. Jednak wbrew pozorom, pisanie o samemu sobie czy swojej firmie nie jest proste. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnych twórców treści, którzy stworzą niepowtarzalne materiały na Twoją stronę. Te muszą być na tyle interesujące, aby przykuwały uwagę Twojego odbiorcy, a także przekazywały najważniejsze informacje o Tobie, Twojej firmie czy Twoich produktach.

Grafika i zdjęcia

Pomożemy w zakupie odpowiednich zdjęć stockowych lub stworzymy indywidualne grafiki do wykorzystania na Twojej stronie i w Twoich mediach społecznościowych.

Copywriting

Możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego copywritera, który stworzy niepowtarzalne teksty o Twojej firmie, usługach lub produktach.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Strony internetowe WordPress stanowią ogromną część wszystkich stron w sieci, dlatego są też oczywistym celem złośliwego oprogramowania. Brak zachowania właściwego bezpieczeństwa może doprowadzić do przykrych konsekwencji związanych ze stroną, od rozsyłania nieprzyjemnego spamu, przez spowolnienie działania strony na utracie dostępu do strony czy wycieku danych osobowych kończąc. Ważne jest, aby pamiętać o pewnych zasadach i działaniach, które znacząco wpływają na bezpieczeństwo. Odpowiednio zabezpieczone strony internetowe WordPress nie będą stanowić problemu i będą spełniać swoją rolę w idealny sposób. Oto co wpływa na bezpieczeństwo stron internetowych:

Zabezpieczenie wrażliwych plików

Dzięki zabezpieczeniu ważnych plików WordPress, ograniczone zostaje ryzyko infekcji strony oraz nieautoryzowanego logowania do Twojego panelu CMS.

Regularne kopie zapasowe
strony www

Dzięki regularnym kopiom zapasowym możliwe jest szybkie odtworzenie strony, np. w przypadku jej infekcji, awarii czy nawet utraty.

Bezpieczny hosting
i certyfikat SSL

Jeden z filarów bezpiecznej strony to odpowiedni hosting z szybkim wsparciem technicznym oraz bezpieczne połączenie ze stroną za pomocą certyfikatu SSL.

Regularne aktualizacje WordPress

Regularna aktualizacja motywu i pluginów na Twojej stronie to przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa i kompatybilności oprogramowania ale też nowe funkcje i możliwości.

Usuwanie infekcji
i ich skutków

Jeżeli Twoja strona ulegnie infekcji złośliwym oprogramowaniem, należy niezwłocznie usunąć zarówno skutki infekcji, jak i ich przyczynę. Pozostawienie problemu bez reakcji może prowadzić do wielu złych konsekwencji, z utratą strony włącznie.

Monitoring zmian wtyczek
i logowań

Monitoring zmian wtyczek i logowań pozwala wykryć niepożądane działania na stronie, które są niebezpieczne i mogą prowadzić do wielu problemów ze stroną, jak np. próby włamania.

Strony internetowe WordPress – Pytania i odpowiedzi

Wszystkie strony internetowe które tworzymy, oparte są o system CMS WordPress, dzięki czemu możliwa jest własnoręczna wygodna edycja treści. Do większości projektów wykorzystujemy motywy Blocksy Pro wraz z rozszerzeniem do systemowego edytora Gutenberg, Kadence Blocks lub Stackable. W przypadku bardziej specyficznych zagadnień, wykorzystujemy narzędzia Advanced Custom Fields Pro razem z ACF Extended. Dodatkowe funkcje osiągale są przez odpowiednio dobrane rozszerzenia (pluginy).

Czas potrzebny na zbudowanie strony jest uzależniony od kilku kluczowych czynników. Po pierwsze, jej funkcjonalność – niektóre funkcje wymagają czasu na wdrożenie i przetestowanie. Po drugie, jej zawartość – strona potrzebuje treści, czyli zdjęć i tekstów. Te możesz dostarczyć nam samodzielnie (pilnując pewnych istotnych dla strony wytycznych) lub zlecić nam ich wykonanie (co jest znacznie lepszym pomysłem). Z reguły powinniśmy zmieścić się w około od 14 do 21 dni. Trzeba jednak pamiętać, że czas ten może się wydłużyć (np. przez konieczność zorganizowania odpowiednich treści czy stworzenie makiet UX / UI), ale też w niektórych przypadkach skrócić – jeżeli dostarczone przez Ciebie materiały będą odpowiedniej jakości, Twoja strona internetowa może powstać już nawet w 7 dni.

Ostateczna cena strony internetowej zależy od jej specyfikacji jak i prac przygotowawczych. Nie jest możliwe określić z góry, bez wywiadu, ile dokładnie Twoja strona internetowa będzie kosztować. Inaczej wygląda praca z w pełni przygotowanymi materiałami (zdjęcia, grafika, teksty itp.) a inaczej gdy materiały te należy dopiero zorganizować. Podobnie sytuacja wyglada ze specyficznymi funkcjami na stronie, które również mają wpływ na cenę, np. dodatkowe wersje językowe, moduł sklepu internetowego, systemy rezerwacji i inne.

Jak wygląda płatność – co roku czy raz na zawsze?

Należy pamiętać, że wiele dodatkowych funkcji na stronie pochodzi od zewnętrznych dostawców oprogramowania, co wymaga corocznego odnawiania licencji celem aktualizacji, zachowania kompatybilności i wsparcia. Zamawiając stronę w Behold, otrzymasz szczegółowo rozpisaną wycenę, z uwzględnieniem cen przy odnawianiu licencji za konkrente oprogramowanie. Pamiętaj, że przekazując Ci tworzoną przez nas stronę, wszystkie wymagane licencje otrzymujesz opłacone na rok z góry. Brak kolejnej opłaty nie oznacza też, że strona przestanie działać. Znika jedynie możliwość aktualizacji do nowych wersji, wygasa też wsparcie techniczne u producenta oprogramowania. Jednak wysoce zalecane jest, aby każde oprogramowanie, użyte do zbudowania strony, aktualizować na bierząco, celem zapewnienia pełnej kompatybilności jak i bezpieczeństwa strony.

Gdy Twoja strona będzie już w pełni gotowa i dopełnimy wszelkich formalności, dostaniesz pełen dostęp do panelu CMS WordPress. Dostaniesz od nas dwa loginy do dwóch różnych kont – konta administratora (bez ograniczeń) oraz konta użytkownika (służące jedynie do aktualizacji treści na stronie). Z konta administratora należy korzystać rozważnie, ponieważ pewne operacje wykonane w panelu CMS mogą być nieodwołalne, a wówczas jedynym sposobem na cofnięcie tych zmian będzie przywrócenie strony z kopii zapasowej.

Jeżeli posiadasz już wykupiony hosting, istotne są jego parametry techniczne. Niestety, hosting wybierany jest często nieświadomie, pod wpływem reklamy lub promocji, które niekoniecznie są przygotowane z myślą o oszczędzaniu lub zakupie dobrej jakości usługi. Wyceniając stronę, poinformuj nas jaki pakiet usług u którego hostingodawcy posiadasz. Przydatna okaże się także informacja, kiedy ten pakiet wygasa, czy korzystasz z firmowych kont pocztowych (a jeżeli tak, to z ilu). Zweryfikujemy wówczas, czy Twój obecny hosting jest dla Ciebie odpowiedni pod względem: parametrów technicznych, bezpieczeństwa, wsparcia technicznego oraz zasobności Twojego portfela.

Jeżeli posiadasz przygotowany już projekt graficznych swojej strony i spełnia on odpowiednie warunki techniczne, możemy stworzyć stronę na jego podstawie, dokonując potrzebnych modyfikacji lub rozszerzając projekt o Twoje uwagi. Wykonanie takiej strony wymaga indywidualnej wyceny. Możesz użyć do tego wygodnego formularza, który znajduje się pod tym linkiem.

Ponieważ strony internetowe WordPress które tworzymy są odpowiednio zoptymalizowane wg. wskaźników Core Web Vitals, które są jednym z czynników wskazywanych przez Google jako mające wpływ na pozycjonowanie, Twoja strona będzie technicznie przygotowana pod pozycjonowanie. Jednak cały proces pozycjonowania, czyli potocznie SEO, to proces ciągły, który polega na stałych i długotrwałych działaniach mających bezpośredni wpływ na pozycję strony w Google. Z naszej strony możemy zapewnić zarówno optymalizację techniczną, jak i optymalizację treści na poziomie przygotowywania np. tekstów na stronę. Jednak cały proces pozycjonowania który jest właściwy dla osiągnięcia odpowiedniego efektu, najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej agencji SEO, która posiadając odpowiednie zaplecze techniczne i osobowe zapewnie najlepsze efekty.

Jedną z dodatkowych, zaawansowanych funkcji Twojej strony, może być moduł sklepu internetowego. Dzięki temu możliwe będzie uruchomienie sprzedaży Twoich produktów lub usług bezpośrednio na Twojej stronie internetowej, z wygodnymi opcjami przelewów internetowych czy konfiguracji produktów. Nie jest jednak to typowy sklep internetowy przeznaczony do sprzedaży dziesiątek czy setek produktów różnych kategorii. Tu, sklep należy rozpatrywać jako dodatek do strony, dzięki któremu możliwe będzie uruchomienie sprzedaży np. Twojego własnego produktu czy usług. Jeżeli jednak myślisz o uruchomieniu większego sklepu internetowego, z wieloma produktami różnych kategorii którego głównym celem jest handel, zachęcamy do skorzystania z oferty e-commerce, która skupia się wokół tworzenia typowych sklepów internetowych, Oczywiście warto pamiętać, że strony internetowe WordPress, dzięki odpowiednim rozszerzeniom również świetnie spisują się w branży e-commerce.

Responsywne strony internetowe, czyli dostosowane do wszystkich urządzeń – komputerów, tabletów czy smartfonów, są dziś absolutnym standardem. Wszystkie strony jakie tworzymy, będą wyglądać tak samo dobrze bez względu na urządzenie z którego korzystasz Ty i Twoi odbiorcy.

Pozostańmy w kontakcie

Zobacz Politykę Prywatności
Strony internetowe WordPress - Behold