Pozycjonowanie stron internetowych, Warszawa i okolice.

Zwiększ swoją widoczność w wyszukiwarce Google dzięki pozycjonowaniu stron internetowych w Warszawie.

BEHOLD - agencja SEO - pozycjonowanie stron w Warszawie
BEHOLD - agencja SEO - pozycjonowanie stron w Warszawie

Jakie są zalety pozycjonowania strony internetowej?

Poprawa widoczności strony

Dzięki pozycjonowaniu strona internetowa firmy może zostać wyświetlona wyżej w wynikach wyszukiwania, co zwiększa jej szansę na zostałe zauważona przez potencjalnych klientów.

Większy ruch na stronie

Jeśli strona internetowa jest dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania, może to prowadzić do większej liczby odwiedzin ze strony użytkowników, co przekłada się na większe zainteresowanie ofertą firmy.

Możliwość dotarcia do nowych klientów

Pozycjonowanie strony internetowej pozwala dotrzeć do osób, które wcześniej nie miały świadomości istnienia firmy lub jej oferty.

Wzrost zaufania do marki

Strona internetowa, która jest dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania, może budować lepsze wrażenie na potencjalnych klientach i wzmacniać zaufanie do marki.

Dlaczego warto pozycjonować stronę u Nas?

Jasne zasady

Wszystko co robimy, robimy dla Ciebie i Twojej strony internetowej, dlatego nie praktykujemy żadnych ukrytych działań, o których mielibyśmy nie wspominać.

Raportowanie

Regularnie prezentujemy wyniki naszej pracy w postaci raportów i analiz, które potwierdzają nasze działania nad Twoją stroną internetową.

Strategia SEO

Pozycjonowanie stron to nie ruletka, dlatego nie robimy nic bez wcześniejszego planowania – strategia SEO pozwala zaplanować wszystko to, co będziemy dla Ciebie robić w najbliższym czasie.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron to szereg czynności, których głównym celem jest wypromowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google w taki sposób, aby po wpisaniu powiązanych z nią fraz kluczowych, strona znalazła się możliwie najwyżej w tzw. organicznych, czyli naturalnych wynikach wyszukiwania. Elementami, na które składa się na caly proces pozycjonowania, są z reguły:

 • audyt SEO
 • optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google
 • optymalizacja techniczna strony
 • link building
 • pozycjonowanie lokalne
 • kampanie reklamowe

Pozycjonowanie stron internetowych krok po kroku

Istotne jest, aby wszelkie działania marketingowe dotyczące strony, były odpowiednio zaplanowane. Działania prowadzone bez żadnego planu zazwyczaj nie przynoszą wymiernych efektów, a oczekiwanie na rezultaty na “chybił – trafił” to nic innego, jak marnowanie własnego budżetu. Dlatego, aby pozycjonowanie strony miało sens, należy zacząć od podstaw, a następnie nie pomijać kluczowych elementów.

BEHOLD - agencja SEO - co zawiera właściwe pozycjonowanie stron internetowych

Audyt SEO strony internetowej

Audyt SEO strony internetowej to proces oceny i analizy strony internetowej pod kątem jej zgodności z zaleceniami dla optymalizacji wyszukiwarek internetowych. Celem audytu jest zidentyfikowanie problemów i wad strony, które mogą negatywnie wpływać na jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych, a także zaproponowanie sposobów ich rozwiązania. Audyt SEO może obejmować różne aspekty strony, takie jak jej treść, struktura, szybkość ładowania, dostosowanie do urządzeń mobilnych, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz inne czynniki, które mogą wpływać na pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

alt: BEHOLD - agencja SEO Łódź - Co zawiera audyt SEO strony

Opracowanie strategii SEO

Opracowanie strategii SEO to proces planowania działań mających na celu poprawienie pozycji danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Jest to zatem cały plan, wg. którego będą wdrażane poszczególne działania, które bezpośrednio będą wpływać na optymalizację jak i pozycjonowanie strony internetowej (np. stworzenie serii artykułów branżowych na blog czy plan linkowania zewnętrznego). Planowanie działań SEO jest bardzo ważne, ponieważ odpowiedni plan znacznie usprawnia cały proces pozycjonowania, pozwala na precyzyjne dopasowanie działań do budżetu, oraz lepiej reagować w razie konieczności zmian w taktyce.

Optymalizacja SEO strony internetowej

Optymalizacja SEO to proces dostosowywania różnych elementów strony do wymogów i zaleceń wyszukiwarek internetowych, tak aby strona była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja SEO może obejmować różne działania, takie jak:

 • Analiza konkurencji i wytyczenie słów kluczowych odpowiednich dla strony wg. branży i zawartości
 • Poprawa struktury strony i nagłówków, aby była ona lepiej dostępna dla wyszukiwarek do indeksowania
 • Dostosowywanie treści strony do wytyczonych słów i fraz kluczowych
 • Optymalizacja techniczna strony, czyli poprawienie szybkości ładowania strony, aby była ona bardzoej przyjazna dla użytkowników
 • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Optymalizacja SEO to ważny element całego procesu pozycjonowania. Pozwala bowiem tak zmodyfikować stronę, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na zwiększenie ruchu na stronie oraz polepszy współczynnik konwersji (np. sprzedaż, kontakt). W przypadku istniejących stron, optymalizację wykonuje się na bazie wyników audytu SEO. Jeżeli strona dopiero powstaje, konieczne jest opracowanie wszystkich wytycznych dla optymalizacji strony od podstaw.

BEHOLD - agencja SEO - co zawiera optymalizacja SEO

Link buidling, czyli budowanie sieci linków

Link building to jeden z procesów pozycjonowania strony, budujący siłę domeny za pomocą linków z innych stron internetowych. Linki są ważnym czynnikiem rankingowym, który wpływa strony w wynikach wyszukiwania. Im więcej wartościowych linków prowadzących do Twojej strony internetowej, tym lepiej jest ona postrzegana przez wyszukiwarki, co może prowadzić do wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Link building może odbywać się na wiele sposobów. Może to być m.in. publikowanie artykułów gościnnych na innych stronach (zgodnych z tematyką / branżą Twojej strony), udział w dyskusjach na forach internetowych czy udostępnianie treści w mediach społecznościowych. Ważne, aby linki pochodziły z wartościowych stron internetowych i były naturalnie umieszczane w treści. Nieodpowiednie lub sztuczne techniki link buildingu mogą być uznane za nieetyczne i niezgodne z zaleceniami wyszukiwarek, co może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla pozycjonowania strony.

Pozycjonowanie lokalne stron, Warszawa i okolice

Lokalne pozycjonowanie stron to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania dla fraz kluczowych związanych z daną lokalizacją, najczęściej miastem (np. “pozycjonowanie stron warszawa”, “weterynarz warszawa”, “dieta pudełkowa warszawa”). Jest to szczególnie ważne dla firm działających w określonym miejscu i chcących promować swoje usługi czy produkty wśród odbiorców z danego regionu. Do pozycjonowania lokalnego w Warszawie można wykorzystać np. lokalne portale informacyjne, które oferują specjalnie przygotowane artykuły, w których możliwe jest umieszczenie linku sponsorowanego do Twojej strony.

Behold - strony www, pozycjonowanie, grafika

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google w Warszawie

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google to forma reklamy, w której reklamodawcy płacą za wyświetlanie swoich reklam na stronie wyników wyszukiwania Google, poniżej i ponad wynikami organicznymi. Kampanie reklamowe mogą być skierowane do odbiorców z określonej lokalizacji, w tym przypadku z Warszawy. Ich zaletą jest możliwość dotarcia do potencjalnych klientów, niezależnie od wyników pozycjonowania organicznego. Świetnie wspierają “standardowe” pozycjonowanie stron internetowych, zwłaszcza tych stron, które są nowe i nie mają znaczącej historii w Google. Lokalne kampanie reklamowe będą też świetnym dodatkiem dla lokalnego SEO.

Opracowanie słów kluczowych dla strony

Aby określić, jakie frazy i słowa kluczowe są istotne dla Twojej strony internetowej, należy dokonać przede wszystkim odpowiedniej analizy słów kluczowych samej strony, jak również samej branży i głównej konkurencji. Określenie fraz kluczowych jest bardzo ważne, ponieważ to głównie wg. nich następuje cała optymalizacja strony. Opracowanie słów i fraz kluczowych związane jest ściśle z całą treścią na Twojej stronie, bowiem muszą być one umieszczone w niej w sposób naturalny, aby sama treść była przede wszystkim atrakcyjna dla czytelników. Frazy kluczowe mogą mieć formę globalną (np. “strony internetowe WordPress”) jak i lokalną (np. “strony internetowe Warszawa”), muszą mieć odpowiedni udział w treści strony internetowej – nie może być ich za mało, ale też nie może być ich też za dużo. Przygotowanie treści na bazie słów kluczowych nazywa się copywritingiem SEO, i jest to jeden z głównych elementów przygotowanej strategii pozycjonowania strony.

Copywriting SEO

Copywriting SEO to strategia pisania treści internetowych, które są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Polega to na tworzeniu treści, które nie tylko są wartościowe dla czytelnika, ale także zawierają określone słowa kluczowe i frazy, które pomagają pozycjonować stronę internetową w wynikach wyszukiwania.

Podstawowe kroki w copywritingu SEO to:

 • Wybór słów kluczowych: należy znaleźć słowa kluczowe, które są związane z tematyką strony internetowej i potencjalnie popularne w wyszukiwarkach internetowych.
 • Umieszczenie słów kluczowych w treści: należy w umiejętny sposób wpleść słowa kluczowe w treść, aby nie wyglądała ona sztucznie i jednocześnie zwiększyć jej atrakcyjność dla wyszukiwarek internetowych.
 • Pisanie wartościowej treści: treść powinna być ciekawa i wartościowa dla czytelnika, z odpowiednią ilością informacji i wiedzy.
 • Optymalizacja tytułów i opisów: należy zadbać o to, aby tytuły i opisy były atrakcyjne dla użytkowników i zawierały słowa kluczowe.

Dobrze napisane treści zgodne z zasadami copywritingu SEO pomagają zwiększyć widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania, co może przyczynić się do zwiększenia ruchu na stronie oraz pozyskania nowych klientów.

Wyceń pozycjonowanie strony internetowej

W naszej agencji ważne jest dla nas, aby poświęcić maksymalną ilość uwagi dla Twojej strony internetowej, aby nie pominąć żadnych kluczowych aspektów mających wpływ na pozycjonowanie. Dlatego skupiamy się przede wszystkim na przygotowaniu strategii marketingowej, aby przygotować szczegółowy plan działania na przyszłość. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić 🙂

Jak monitorować i weryfikować efekty pozycjonowania strony?

Jednym z najprostszych sposób na monitorowanie efektów pozycjonowania, jest ręczne wyszukiwanie danej frazy kluczowej i określenie pozycji strony bezpośrednio w Google. Przy większej ilości fraz może być to jednak dość żmudne, dlatego dla lepszej kontroli można skorzystać z dodatkowych, płatnych narzędzi monitorujących i analizujących postępy. Oczywiście, w ramach naszej oferty na pozycjonowanie stron internetowych, raporty i analiza naszych działań i efektów są absolutnym standardem. Przydatne jest też monitorowanie kondycji strony za pomocą narzędzia Google Search Console, służącego m.in. do monitorowania indeksu strony, jak i jej ogólnej kondycji. Należy jednak pamiętać, że pierwsze wyniki działań dotyczących pozycjonowania stron mogą być widoczne nawet dopiero po kilku miesiącach regularnych działań, co jest uzależnione wieloma czynnikami – m.in. historią strony, branżą, konkurencją, budżetem czy dotychczasowymi działaniami marketingowymi.

Na czym polega skuteczne pozycjonowanie stron internetowych?

Chociaż nie istnieje jeden złoty środek do idealnego SEO, to istnieje jednak szereg dobrych praktyk, dzięki którym pozycjonowanie strony może przebiegać w sprawny sposób. Można powiedzieć, że podstawą jest cierpliwość i regularność działań. Pozycjonowanie stron to proces ciągły, a satysfakcjonujących efektów często nie da się osiągnąć w ciągu kilku dni czy nawet tygodni. Bardzo ważne jest, aby działania były zaplanowane i oparte o prawdziwe analizie konkurencji i trendów – to właśnie strategia marketingowa pozwala zaplanować cały proces SEO. Należy również pamiętać o atrakcyjnych treściach, będących wartościowymi dla użytkowników strony. Pisanie “pustych” tekstów pod Google, zwłaszcza przy użyciu popularnych dziś narzędzi AI, nie zawsze da wymierne rezultaty nawet, jeżeli te będą wypełnione określonymi frazami kluczowymi po brzegi. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty i nie tracić pieniędzy na działania “na chybił trafił”, warto zwrócić się do specjalisty SEO, który posiada odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę branżową.

Czy optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO to to samo co pozycjonowanie?

SEO, z ang. Search Engine Optimization, to proces przygotowania strony i jej treści do takiej formy, aby dostosować ją do wyszukiwarki Google. Bazuje się tu przede wszystkim na analizie trendów wyszukiwania jak i analizie konkurencji. Istotne jest tu przygotowanie struktury strony i jej treści oraz dobranie odpowiednich fraz kluczowych. I chociaż optymalizacja strony wpływa na jej pozycję w wynikach wyszukiwania w Google, to nie jest to tożsame z pozycjonowaniem. Pozycjonowanie stron internetowych to działania (często cykliczne), które mają na celu utrzymanie strony przynajmniej na osiągniętych już pozycjach w Google, lub ich podniesienie. Służą do tego takie zabiegi jak linkowanie zewnętrzne czy artykuły sponsorowane, ale pomocne też będą tu płatne kampanie reklamowe. Dlatego więc warto odróżnić optymalizację SEO od pozycjonowania, a terminy te często do końca słusznie, są ze sobą utożsamiane.

Ile kosztuje kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie?

Ceny pozycjonowania stron internetowych w Warszawie mogą być uzależnione od kilku czynników, takich jak rodzaj pozycjonowania (pozycjonowanie lokalne, frazy kluczowe, domena), konkurencyjność fraz kluczowych, konkurencja branżowa, wielkość strony oraz rodzaj strony (np. sklep, strona internetowa firmowa). Ważne jest, aby przeprowadzić podstawową audyt SEO, który określi potrzebne działania i pozwoli wycenić usługę pozycjonowania. Skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza, aby uzyskać odpowiedni plan działania i poprawić widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania Google.

Czy usługi pozycjonowania strony firmy różnią się pomiędzy sobą w poszczególnych agencjach SEO?

Agencje SEO mogą różnić się między sobą w zakresie doświadczenia, wiedzy, stosowanych strategii SEO oraz sposobów wyceny usług pozycjonowania strony. Ważne jest, aby przy wyborze agencji SEO zwrócić uwagę na jej referencje i sprawdzić, czy stosowane przez nią techniki pozycjonowania strony są zgodne z wytycznymi Google. Niektóre agencje oferują usługi, takie jak płatne opinie na wizytówkach Google lub w dużej ilości niskiej jakości linki zewnętrzne, które mogą zaszkodzić witrynie. Warto wybrać agencję SEO, która przestrzega kodeksu etycznego oraz technicznego Google i oferuje usługi SEO najwyższej jakości.

Czy działania SEO można prowadzić samodzielne?

Działania mające na celu optymalizację SEO witryny, jak i całe pozycjonowanie, oczywiście można prowadzić samemu. Wymaga to jednak zaangażowania, poświęcenia czasu oraz przyswojenia, chociażby podstawowej wiedzy. Specjaliści SEO zawsze na bieżąco aktualizują swoją wiedzę, korzystając z przeróżnych źródeł, w tym płatnych szkoleń czy otwartych seminariów, a także poprzez śledzenie zmian i nowości z branżowej “prasie” internetowej, głównie zagranicznej. Działania SEO nie polegają bowiem wyłącznie na dobraniu odpowiednich słów kluczowych. Ważne jest, aby zrozumieć i przewidzieć, jak działa algorytm Google, aby dobrać odpowiednie działania. Pozycjonowanie stron przeprowadzone zgodnie z wcześniej przygotowanym całym planem marketingowym pozwala osiągnąć najlepsze efekty i wyeliminować straty budżetowe. Aby uzyskać satysfakcjonujące wyniki w organicznych wynikach wyszukiwania, a zwłaszcza aby znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, potrzeba przede wszystkim regularności, cierpliwości, ale również odpowiedniego budżetu oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu marketingu internetowego. Działania pozycjonowania to nie tylko działania na samej stronie, ale również tworzenie odpowiedniego zaplecza, w tym artykułów sponsorowanych i linków prowadzących do strony z wykorzystaniem pozycjonowanych fraz, konfiguracja Google Moja Firma czy wspomagające kampanie reklamowe. Dobrze dobrane dane słowa kluczowe są tylko ułamkiem, ale najwyższą widoczność strony zapewnia przede wszystkim odpowiednio przygotowany plan, który poniekąd ma za zadanie przewidzieć, jak działają algorytmy wyszukiwarki Google. Należy więc zadać sobie pytanie, czy wzięcie na siebie odpowiedzialności za dobrze poprowadzone działania w zakresie pozycjonowania są dobrym pomysłem, a nie pozorną oszczędnością.